SPOTKANIA CHUSTOWE

Spotkania chustowe to cykl spotkań, na których przybliżam temat noszenia dzieci. Od teorii do praktyki. Wykłady teoretyczne, oraz warsztaty praktyczne. Odbywają się w dwóch lokalizacjach: Warszawa Stara Miłosna – Miejskie Zoo i Mińsk Mazowiecki – Punkt Miejskich Palet.

 

PMP

 

 

Mińsk Mazowiecki, Wyszyńskiego 16e

 

 

 

 

Spotkanie Punkt Miejskich Palet


 

Miejskie ZOO

 

 

 

 

Warszawa – Stara Miłosna, Piłsudskiego 4c

 

 

 

 

Spotkania będą odbywać się w czwartki, w sali zabaw Miejskie Zoo. (Warszawa – Stara Miłosna, WSKAZÓWKI DOJAZDU).

miniatura_wydarzenie

 

 

24  marca 2016, g. 11:00 – 12:30 WARSZTAT: CHUSTA KÓŁKOWA, NOSIDŁA, ALTERNATYWNE SPOSOBY NOSZENIA

W trakcie miniwarsztatu, w kameralnej atmosferze, pokażę krok po kroku jak używać chusty kółkowej, oraz zakładać i nosić nosidła (ergonomiczne, Mei-Tai). Na miejscu będą do dyzpozycji uczestników nosidła najpopularniejszych marek. Porozmawiamy także o alternatywnych sposobach noszenia. zawiązać podstawowe wiązanie na plecach tzw. plecak prosty. Jest to wiązanie dla dzieci już od urodzenia, ale w praktyce decydują się na nie rodzice dzieci około 3 miesięcznych o starszych. W trakcie warsztatu, każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia noszenia na dociążonej, profesjonalnej lalce, by w końcu przy moim wsparciu i asekuracji, zawiązać swoje dziecko. Wszystko to będzie poprzedzone teoretycznym wstępem, w czasie którego, omówię prawidłową pozycję dziecka w chuście.

ZAPRASZAM z DZIEĆMI 🙂

KOSZT: 35 zł osoba (rodzic) lub 50 zł para. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy  (Miejskie Zoo: 697633496; 607045855).

 

17 marca 2016, g.11:00 – 12:30 WARSZTAT: PLECAK PROSTY

W trakcie miniwarsztatu, w kameralnej atmosferze, pokażę krok po kroku jak zawiązać podstawowe wiązanie na plecach tzw. plecak prosty. Jest to wiązanie dla dzieci już od urodzenia, ale w praktyce decydują się na nie rodzice dzieci około 3 miesięcznych o starszych. W trakcie warsztatu, zademonstruję wiązanie krok po kroku, a następnie, każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia go na dociążonej, profesjonalnej lalce, by w końcu przy moim wsparciu i asekuracji, zawiązać swoje dziecko. Wszystko to będzie poprzedzone teoretycznym wstępem, w czasie którego, omówię prawidłową pozycję dziecka w chuście.

ZAPRASZAM Z DZIEĆMI 🙂

KOSZT: 35 zł osoba (rodzic) lub 50 zł para. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy  (Miejskie Zoo: 697633496; 607045855).

 

2 marca 2016, g. 11:00-13:00 WARSZTAT: KIESZONKA

W trakcie miniwarsztatu, w kameralnej atmosferze, pokażę krok po kroku jak zawiązać tzw. kieszonkę. Jest to wiązanie drugiego wyboru, dla dzieci od urodzenia. W trakcie warsztatu, zademonstruję wiązanie krok po kroku, a następnie, każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia go na dociążonej, profesjonalnej lalce, by w końcu zawiązać swoje dziecko. Wszystko to będzie poprzedzone teoretycznym wstępem, w czasie którego, omówię prawidłową pozycję dziecka w chuście.

ZAPRASZAM Z DZIEĆMI 🙂

KOSZT: 35 zł osoba (rodzic) lub 50 zł para. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy  (Miejskie Zoo: 697633496; 607045855). 

 

25 lutego 2016, g. 10:00-12:00 – WARSZTAT: KANGUR

W trakcie miniwarsztatu, w kameralnej atmosferze, pokażę krok po kroku jak zawiązać tzw. kangurka. Jest to najlepsze wiązanie dla noworodków i młodszych niemowląt, nie trzymających jeszcze samodzielnie głowy, oraz jedyne wskazane dla dzieci urodzonych przedwcześnie. W trakcie warsztatu, zademonstruję wiązanie krok po kroku, a następnie, każdy z uczestników będzie miał możliwość przećwiczenia go na dociążonej, profesjonalnej lalce, by w końcu zawiązać swoje dziecko. Wszystko to będzie poprzedzone teoretycznym wstępem, w czasie którego, omówię prawidłową pozycję dziecka w chuście.

Na miejscu, jest toaleta wraz z przewijakiem, oraz kawiarenka z przepyszną kawą i herbatą, z napojami zimnymi i przekąskami. W trakcie zajęć można karmić dziecko, przewijać i tulić do woli, w dowolnym czasie.

Zapraszam również przyszłych rodziców.

KOSZT: 35 zł osoba lub 50 zł para. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy  (Miejskie Zoo: 697633496; 607045855). 

 

18 lutego 2016, g.10:00-11:30 – NOŚCIE SIĘ Z MIŁOŚCIĄ

Pierwsze spotkanie, będzie miało charakter teoretyczny. Skierowane jest do przyszłych rodziców, oraz do rodziców małych dzieci, którzy chcieliby nosić swoje dzieci, ale niewiedzą jak zacząć. Opowiem o tym od kiedy można nosić dzieci i o tym po co to właściwie robić. Wytłumaczę jak nosić bezpiecznie i zdrowo, oraz jak przygodę z chustą rozpocząć właściwie. Porozmawiamy o rodzajach chust oraz o podstawowych wiązaniach. Pokażę jak wygląda chusta elastyczna, tkana, kółkowa oraz nosidło ergonomiczne, a także omówię ich cechy. Będzie też miejsce i czas na pytania oraz dyskusję.

Wstęp jest bezpłatny. Obowiązują zapisy (Miejskie Zoo: 697633496; 607045855).

 

 

 

Na wszelkie pytania, z chęcią odpowiem osobiście (509-201-459, doradca@kupkiizupki.pl)

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone