Kiedy i jak umówić się na konsultację?

Kiedy mogę się umówić?

Mam zazwyczaj wolne terminy na tydzień – dwa w przód, ale zdarza się, że coś mi wypada z grafiku i możemy się umówić nawet z dnia na dzień. Jeśli chodzi o wiek Dziecka, nie ma stałej granicy czy minimalnego wieku od kiedy można zacząć nosić dziecko w chuście, więc nie ma też granicy wiekowej od kiedy możemy się umówić na konsultację. Tradycyjna konsultacja chustowa odbywa się gdy dziecko jest już na Świecie, choć spotykam się też z rodzicami na cykl dwóch spotkań (jedno przed i jedno po rozwiązaniu). Ważne jest, aby Mama doszła już do siebie po porodzie i czuła się na siłach na tą konsultację. Dla jednej osoby to jest tydzień, dla innej koniec połogu, a jeszcze inna chce czekać 3 miesiące. Wsłuchajcie się w siebie, a w razie wątpliwości, śmiało pytajcie. Ja zazwyczaj na konsultację chustową spotykam się z Rodzicami dzieci do 2go miesiąca życia, ale na noszenie nigdy nie jest za późno. Dla starszych dzieci oferuję naukę wiązania chusty na plecach, a dla tych siedzących, spotkanie na którym pomagam dobrać idealne nosidło.

Jak mogę się umówić?

Możecie zadzwonić do mnie (509201459), napisać maila (doradca@kupkiizupki.pl), napisać do mnie naFB lub skorzystać z gotowego formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy termin i szczegóły spotkania. Jeśli się umawiam, zawsze dotrzymuję terminów. Jeśli ja, bądź ktoś z moich bliski zachoruje / przeziębi się / wygląda niewyraźnie, zawsze dzwonię, przedstawiam sytuację i wspólnie decydujemy czy spotkanie się odbędzie czy też je przekładamy. Zdrowie Waszego Dziecka jest dla mnie najważniejsze.

Zawsze przed spotkaniem, zadaję kilka pytań lub proszę o skorzystanie z formularza. Oprócz podstawowych danych, jak dane kontaktowe, wiek i waga Malucha, proszę o informacje na temat jego oraz Waszego stanu zdrowia, a także na temat Waszych oczekiwań… To wszystko jest mi potrzebne, aby móc dobrać rozwiązanie idealne dla Was.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone