Jak się przygotować do konsultacji?

Jeśli macie swoją chustę, wypierzcie ją i wyprasujcie przed pierwszym użyciem. Jeśli nie macie, nie martwcie się, ja przyjeżdżam z całymi siatami chust. Serio. Wszystkie moje chusty piorę i prasuję przed każdą konsultacją w trosce o Wasze Dziecko.

Nie pieczcie dla mnie ciast i nie myjcie okien. Nie jestem perfekcyjną Panią Domu i nie sprawdzam kurzy 🙂 Jesteście u siebie, więc czujcie się swobodnie. Wskazany jest wygodny strój, w tym gładka góra bez ozdobnych guzików, aplikacji itp., a także brak biżuterii, w szczególności takiej, którą można zaciągnąć chustę, jak: łańcuszki, bransoletki, broszki. Najwygodniej dociąga się chustę nie mając długich paznokci. Dobrze aby, dziecko nie było ubrane ani w śpiochy ani w półśpiochy (rajstopki, dresik/rampers/legginsy + skarpetki są OK,) co jest związane z układaniem się stópki w trakcie noszenia.  Kiedy dziecko jest w chuście, chusta stanowi dodatkową warstwę jego ubrania, dobrze jest więc mieć możliwość szybkiego ubierania go i rozbierania w zależności od sytuacji.

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this pageEmail this to someone